Loading...

Yhteystiedot

Yhteystiedot2019-08-05T10:04:03+00:00

FinnFort Oy:n myynnistä vastaa yksinoikeudella Suomen Turvakauppa Oy

Helpoimmin saat tarjouksen tai lisätietoja Finnfort-tuotteista ottamalla yhteyttä meihin suoraan sähköpostitse, tai täyttämällä tällä sivustolla olevan tarjouspyyntö-lomakkeen.

Lauri Pasola
Lauri PasolaRatkaisumyyjä
040 668 5852
lauri@turvakauppa.com
Kari Kultala
Kari KultalaRatkaisumyyjä
044 060 6420
kari@turvakauppa.com
Anna-Kaisa Tuominen
Anna-Kaisa TuominenRatkaisumyyjä
050 470 3004
anna-kaisa@turvakauppa.com
Maida Hamulic-Alic
Maida Hamulic-AlicRatkaisumyyjä
050 307 9351
maida@turvakauppa.com

Finnfort Safety Oy, tuotteet ja tuotehallinta

Timo Karkkulainen
Timo KarkkulainenTuotekehitysjohtaja
040 189 4220
timo@finnfort.com
Jani Rämänen
Jani RämänenMyyntijohtaja
040 708 2038
jani@finnfort.com
Teemu Selin
Teemu SelinHallituksen pj
040 574 9295
teemu@finnfort.com

Toimipisteet ja yhteystiedot

KAARINA / MYYNTI&HALLINTO
  • Asessorinkatu 13
    20780 Kaarina
    Finland

  • Ma – Pe  8.00 – 16.00

LIETO / TUOTANTO